Dlaczego my?

Świadczymy usługi sprzątanie i utrzymania czystości w szerokim zakresie. Zaproponujemy nasze wykonawstwo uwzględniające Państwa potrzeby. Obsługujemy firmy, domy jednorodzinne, apartamenty, mieszkania i posesje. Świadczymy specjalistyczne usługi w oparciu o obowiązujące normy z
uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Sprzątanie wnętrz

Wieloletnie doświadczenie

To właśnie doświadczenie pomaga nam się rozwijać i proponować coraz bardziej satysfakcjonujący poziom naszych usług. Zespół nadzorujący skrupulatnie pilnuje szczegółowej realizacji wykonawstwa zakresów prac zawartych w umowie, dba o porządek w biurach małych, średnich i dużych firm, pozostawiając po sobie czystość, uzupełnione zapasy i zadowolonych Klientów. Przyjmujemy także zlecenia dotyczące utrzymania porządku na osiedlach mieszkaniowych, sprzątamy w apartamentach oraz gabinetach zabiegowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, elastycznie dostosowując się do potrzeb Klienta. Potrafimy poradzić sobie w każdych warunkach, także przy skomplikowanych realizacjach! Bliski jest nam szacunek do środowiska, unikamy wszystkiego, co może szkodzić planecie. Dlatego staramy się wybierać najbardziej ekologiczne rozwiązania zarówno przy wyborze środków czystości, jak i urządzeń. Uważamy, że dobre relacje w zespole, ale także z Klientami, dostawcami i społecznościami lokalnymi to klucz do dobrej współpracy. Cenimy sobie relacje oparte na szacunku i akceptacji – zarówno wśród swoich pracowników, jak i wobec pracowników firm, dla których świadczymy usługi.

Świadczymy usługi sprzątanie i utrzymania czystości w szerokim zakresie. Zaproponujemy nasze wykonawstwo uwzględniające Państwa potrzeby. Obsługujemy firmy, domy jednorodzinne, apartamenty, mieszkania i posesje. Świadczymy specjalistyczne usługi w oparciu o obowiązujące normy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.

About Us

Wieloletnie doświadczenie

To właśnie doświadczenie pomaga nam się rozwijać i proponować coraz bardziej satysfakcjonujący poziom naszych usług. Zespół nadzorujący skrupulatnie pilnuje szczegółowej realizacji wykonawstwa zakresów prac zawartych w umowie, dba o porządek w biurach małych, średnich i dużych firm, pozostawiając po sobie czystość, uzupełnione zapasy i zadowolonych Klientów. Przyjmujemy także zlecenia dotyczące utrzymania porządku na osiedlach mieszkaniowych, sprzątamy w apartamentach oraz gabinetach zabiegowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, elastycznie dostosowując się do potrzeb Klienta. Potrafimy poradzić sobie w każdych warunkach, także przy skomplikowanych realizacjach! Bliski jest nam szacunek do środowiska, unikamy wszystkiego, co może szkodzić planecie. Dlatego staramy się wybierać najbardziej ekologiczne rozwiązania zarówno przy wyborze środków czystości, jak i urządzeń. Uważamy, że dobre relacje w zespole, ale także z Klientami, dostawcami i społecznościami lokalnymi to klucz do dobrej współpracy. Cenimy sobie relacje oparte na szacunku i akceptacji - zarówno wśród swoich pracowników, jak i wobec pracowników firm, dla których świadczymy usługi.

Our Mission

Aims to be a national market leader in the provision of cleaning services delivering reliable, quality, cost effective cleaning solutions to our customers Contact Us

Our Vision

We have more than 215 franchise locations across the United States and Canada. All of them are committed to the same common values and principles. Our Mission

Nasz zespół

Cleaning Company is a minority owned business with a large group of specially trained, dedicated employees to provide professional service with a personal touch.

Our Values

Our goal is Your satisfaction (of course after our cleaning work). Office Phone works around the clock (24/7).

Client oriented

We serve our clients as if we were serving ourselves. We value their feedback and we use it to improve our work.

Eco-Friendly Oriented

We carefully choose the best and most natural cleaning products that give amazing results.

Expansion / Growth

We make ourselves known in the community; we create long term relations, while constantly expanding. Therefore, we are always bringing in more people to work for us.

History of Cleaning Company

Providing house and offices cleaning services for more than 10 years

The Cleaning Company is widely recognized for our commitment to serving our customers while staying friendly to the environment. We have a history of excellence and dedication to our clients, providing professional and high-quality house cleaning services across America.

Franchising began in 1996 and has grown to include more than 215 locations across North America.

The Cleaning Company is widely recognized for our commitment to serving our customers while staying friendly to the environment. We have a history of excellence and dedication to our clients, providing professional and quality house cleaning services across America.

This quality commitment and reputation for excellent service attracted outside investors. In 2014, the company announced a majority acquisition by PNC Riverarch Capital. This exciting change didn’t mean a complete overhaul:

The management team did not change and Steve continued on in his leadership position with the Board of Directors. We are excited to announce a new era of growth for both new and existing units under the guidance of PNC.

Satysfakcja gwarantowana!

W firmie ROAL gwarantujemy 100% satysfakcji. Jeśli nie jesteś zadowolony z oczyszczonego przez nas obszaru, po prostu zadzwoń w ciągu 24 godzin, a my wrócimy i bezpłatnie go wyczyścimy. Współpraca z nami jest wolna od ryzyka! Wnętrze Twojego mieszkania, domu czy biura będzie lśniące i pachnące.
Darmowa wycena