Zamów usługę -
My posprzątamy

Sprzątanie domów i mieszkań

Kompleksowa usługa sprzątania

TIP TOP

Sprzątanie wnętrz kompleksowo

Usługa TIP TOP jest oparta o szczegółowy harmonogram prac, zgodny z Państwa oczekiwaniami. Cykliczność prac powoduje stałe utrzymanie czystości na wysokim poziomie. W tym pakiecie istnieje możliwość skorzystania z usług odkażania pomieszczeń, eliminują ona bakterie wirusy i roztocza.

Sprzątanie placówek medycznych

Przychodnie, szpitale, laboratoria

PAKIET MEDYCZNY

Sprzątanie szpitali

Usługa PAKIET MEDYCZNY jest oparta o szczegółowy harmonogram prac, zgodny z procedurami i zaleceniami, dotyczy placówek medycznych. W ramach tej usługi prace są wykonywane w zaostrzonym reżimie. W pakiecie medycznym jest usługa  odkażania pomieszczeń, eliminuje ona bakterie, wirusy i roztocza.

Sprzątanie obiektów biurowych

Biurowce, urzędy, instytucje

PAKIET STANDARD

Sprzątanie biur

Usługa PAKIET STANDARD jest przygotowana pod kątem realizacje usług utrzymania czystości w dużych i mniejszych obiektach biurowych. Pakiet ten zawiera podstawowe procedury sprzątania w pomieszczeniach biurowych. W tym pakiecie niektóre czynności, np. mycie lamp są wykonywane według harmonogramu.

Sprzątanie zakładów produkcyjnych

Hale produkcyjne, magazyny

PAKIET PRZEMYSŁOWY

Usługa sprzątania zakładu
PAKIET PRZEMYSŁOWY
Specyfika zakładów i terenów przemysłowych wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu i specjalistycznych środków myjąco-czyszczących. Głównym założeniem jest profesjonalna usługa połączona z minimalizowanie kosztów,  ma to duże znaczenie.  Zapewniamy opiekę naszego specjalisty na każdym etapie usługi.

Sprzątanie ośrodków wypoczynkowych

Apartamenty, domki letniskowe

PAKIET HOTELOWY

Usługa sprzątania hotelu

PAKIET HOTELOWY jest ofertą ukierunkowaną  na szybką i efektywną usługę sprzątania przeznaczoną  dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych, domków letniskowych i apartamentów. Personel sprzątający jest szkolony pod kątem skrupulatnej realizacji poszczególnych czynności,  daje to wymierne efekty. Szybka i tania usługa, to klucz do sukcesu.

Sprzątanie parków wodnych

Baseny, spa

PAKIET AQUA

Sprzątanie basenu

PAKIET AQUA to oferta na usługę ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki sprzątanych obiektów wodno-rekreacyjnych. Zapewniamy opiekę naszego specjalisty na każdym etapie usługi.  Gro prac porządkowych wykonujemy w godzinach nocnych. Stosujemy specjalistyczną chemię i sprzęt czyszczący.